2004р. з Благословення Преосвященнішого Владики Василя Івасюка екзарха Одесько-Кримського почалась формуватись УГКЦ м. Миколаїв.

14 липня 2004 року Преосвященніший Владика Василь Івасюк екзарх Одесько-Кримський, призначив о. Тараса Павлюса духовним опікуном вірних УГКЦ м. Миколаїв.

На час призначення отця в м. Миколаїв громада знаходилась у стані формування, а також проводилась державна реєстрація порохії.

3 лютого 2005р. офіційно було зареєстровано статут громади УГКЦ м. Миколаїв, і це дало змогу звертатись до влади міста про виділення земельної ділянки під будову Храму. Було написано багато прохань і звернень. Отець Тарас неодноразово сам, а також з Преосвященнішим Владикою Василем зустрічались із мером міста Чайкою В. Д. , але усі наші звернення про виділення землі були проігноровані.

Велика радість сталася у 2006 році, коли на прохання о. Тараса і Владики Василя, Владика РКЦ Броніслав Бернадський дозволив громаді УГКЦ служити у Католицькому Храмі м. Миколаїв. На свято „Богоявлення Господнє” у м. Миколаїв в Римо-Католицькому Храмі було вперше відслужено Літургію у візантійському обр'яді для вірних УГКЦ.

З того часу усі Богослужіння кожної неділі і свята в м. Миколаєві проводяться у Римо-Католицькому Храмі.

Незважаючи на усі труднощі і перешкоди, громада в особі пароха отця Тараса на протязі шести років зверталась з проханням у міську раду про виділення землі під будівництво Храму і завжди отримували негативне рішення. І тільки 1 березня 2012 року рішенням сесії міської ради депутати дали згоду надати УГКЦ м. Миколаїв в постійне користування земельну ділянку розміром 1720 кв. м. для будівництва Храму, а 30 травня 2012 р. громада отримала державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.

16 квітня 2013р Преосвященний Владика Василь Івасюк в спів служінні пароха о. Тараса і духовенства миколаївського і херсонського деканатів освятив земельну ділянку і встановили на ній Хрест.

На даний час ми маємо виділену безкоштовно нам земельну ділянку. Виготовлені усі документи на її власність, проведено відповідними службами геодезію і геологію даної ділянки землі. Також складається проект на будівництво Храму, який з весни 2016 р. плануємо розпочати будівництво.

 

Розпорядок богослужінь

Неділя:

13.30 - Св. Тайна Покаяння (Сповідь)

14.00 - Св. Літургія 

15.30 - Розмова з священиком

Катехитична школа св.Миколая

Розклад занять:

10:45–11:30 Молодша група (до 7 років)
11:30–12:10 Старша група

Катехит Люба Сімачова

Адреса: вул. Декабристів, 32